Milé slečny, dámy a budoucí nevěsty.

Oznamujeme Vám, že se koná výprodej svatebních šatů kolekcí Pronovias White One a Vera Marsalli

Cena je stanovena 4000,- Kč za kus.. Těšíme se na Vás :-)

Milé slečny, dámy a budoucí nevěsty. S radostí Vám oznamujeme, že se náš svatební salon Vera Marsalli stal od roku 2017 oficiálním distributorem značkových italských svatebních šatů MONICA LORETTI.

Na nic už nečekejte a běžte rovnou do našeho svatebního salonu a urvěte pro sebe ty nejhezčí svatebky!

SVATEBNÍ ŠATY MONICA LORETTI 2017 (Made in Italy) jsou skladem v našem studiu a na objednání k dostání ve všech velikostech. Tato značka nabízí skutečně nádherné designy a především také opravdu skvělou kvalitu látek a šití. Jsme hrdí na to, že si tato kvalitní značka vybrala právě náš svatební salon jako jejich oficiálního dealera v České republice. Nevěsty prosíme, aby se na zkoušky šatů objednávaly předem a to buď emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 777 697 645. Těšíme se na Vás :-)

Módní přehlídka Vera Marsalli

17.3.2016 se v rámci galavečeru předávání cen "Osobnost roku Libereckého kraje" objeví také naše svatební studio/agentura Vera Marsalli. A to hned dvakrát. Modelky agentury Fashion Models předvedou nejprve PLESOVÉ ŠATY a poté SVATEBNÍ ŠATY z naší nové kolekce VERA MARSALLI 2016. Na akci dále zazpívají Severáček a Magene a celým večerem nás bude provázet Libor Tampier. Těšíme se.