svatebni-agentura-liberec

SVATEBNÍ BALONKOVÁ VÝZDOBA A LAMPIONY

Svatební studio Vera Marsalli Vám nyní nově nabízí exkluzivní novinku - BALONKOVÉ DEKORACE - Vaší svatební oslavy! Z balonků všech možných barev s potiskem i bez Vám utvoříme jakékoliv kreace dle Vašeho přání. Stolní dekorace, stropní dekorace, girlandy, slavobrány, balonková srdce či lampiony štěstí. Přijďte si vybrat z naší nabídky, protože nic není nemožné ...

SVATEBNÍ DEKORACE: Aby Váš den byl jako sen, potřebujete mít po ruce tým lidí, kteří podpoří každý Váš krok a tak zajistí, aby se Váš sen stal skutečností. Náš tým je nápaditý při vytváření ohromujících květinových výzdob a také balónkových dekorací, vyhovující skromnému, nebo velkorysému rozpočtu. Balónkovou dekoraci začínáme vymýšlet již při prvním osobním setkání, kdy si společně ujasníme Vaši představu o nejkrásnějším dni vašeho života. Rádi ladíme výzdobu do barvy svatby, abychom pak skrze detaily společně došli k ideálnímu výsledku.

LAMPIONY ŠTĚSTÍ: Vypouštěním nebeských lampiónů můžete vytvořit působivou atmosféru na svatbách, ale samozřejmě také narozeninách, večírcích, festivalech, duchovních slavnostech anebo propagačních akcích. Tyto kouzelné lampióny Vám zajistí, že o zážitku z jejich vypouštění budou Vaši hosté hovořit dlouhou dobu. Létající lampióny patří k bezpečnému, jednoduchému způsobu, jak vytvořit úžasné vizuální obrazy na nebi. Vsaďte na originalitu!

Kontaktujte nás