svatebni-oznameni

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ, POZVÁNKY A TISKOVINY

Chystáte svatbu? Pak jistě jedna z prvních věcí, kterou řešíte je, že hledáte vhodné svatební oznámení, aby jste o této vyjímečné životní události zpravili Vaše blízké, přátele a rodinu. Vera Marsalli spolupracuje s několika tiskárnami, které se specializují na svatební oznámení.

Nabízíme svatební tiskoviny z normálního, ale i ručního papíru v jakémkoliv množství. Jistě si vyberete z široké nabídky vzorů písma a barev tisku s možností tisku v jakémkoliv jazyce. Spolupracujeme s mnoha specialisty v oboru a můžeme Vám tudíž nabídnout výrobu a potisk svatebních oznámení, které uspokojí i velice náročné a kreativní zákazníky.

Můžete si vybírat svatební oznámení z našich katalogů, nebo si nechat vyrobit svatební oznámení na míru podle Vašeho vlastního návrhu. Máte-li svoji představu, jak by mělo Vaše svatební oznámení vypadat, pak ji můžete popsat našemu grafikovi, který ji upraví a nachystá pro výrobu. Služba grafika je od nás zdarma!
Ke svatebnímu oznámení vyrábíme i speciální obálky, pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, svatební krabičky na výslužku a to i na zakázku.

Na přání zákazníka a po konzultaci s námi je možné oznámení z katalogu barevně upravit tak, abychom sladily svatební oznámení a doplňky s barvou a stylem Vaší svatby či svatební tabule.

Pokud si budete přát vlastní originální oznámení, je třeba si zodpovědět tyto otázky:

  • Motiv, který chcete použít (barevný nebo jednobarevný)
  • Základní formát, ze kterého budou tiskoviny vycházet
  • Barva a gramáž papíru
  • Strukturovaný nebo hladký
  • Font a barevnost písma
  • Text oznámení
  • Grafický návrh máte od Vera Marsalli zdarma!
Kontaktujte nás

Ve fotogalerie jsme pro Vás vybrali nejnovější motivy 2014/2015 od našich dvou největších dodavatelů:


Svatebni-oznameniSvatebni-oznameni