restaurace-hotely-svatby-liberec

RESTAURACE, HOTELY, MÍSTA NA SVATBU

Většinou jedna z prvních věcí, kterou svatebčané řeší již mnoho měsíců s předstihem je zarezervování restaurace na hostinu, vybírání svatebního menu atd. To je jistě dobře. Pokud již máte svojí vytipovanou restauraci zajištěnou, alespoň zdarma poradíme na co si máte dát pozor, případně prokonzultujeme ceny menu, nabídku služeb atd.

V případě, že stále váháte, určitě se Vám vyplatí si s námi na toto téma promluvit a poslechnout si naši nabídku. Cena je stejná, nebo spíš často ještě NIŽŠÍ a to díky našim smluvním partnerům a našim množstevním slevám. Garantujeme zajištění a dodržení Vašeho termínu a osobně vždy dohlížíme na dodržení všech služeb ze stran restaurace.

Standartně nabízíme vždy minimálně 3 možnosti výběru menu. Vždy je v nabídce levná, střední i dražší varianta. Zajišťujeme ochutnávky Vámi vybraného menu a také umíme řešit případy, kdy třeba jen pět lidí ze sta jsou vegetariáni, tudíž nejedí maso a přejí si upravit jejich menu. Pro kompletní nabídku restaurací a hotelů nás prosím kontaktujte nebo navštivte náš svatební salon Vera Marsalli osobně. Těšíme se na Vás!

Kontaktujte nás