svatebni-ohnostroj-liberec

SVATEBNÍ OHŇOSTROJE A FIREWORKS

Připravili jsme pro naše svatebčany báječný tip pro svatební oslavu, a to: SVATEBNÍ OHŇOSTROJ! Buďte originální a dopřejte si svůj vlastní svatební ohňostroj, který navíc nabízíme hned v několika variantách. Vybírat můžete také podle délky této pyrotechnické show, ale také podle cen , tak aby si skutečně každý mohl dopřát tuto svělou atrakci na své svatební oslavě a přitom nijak nezacloumal se svým rozpočtem.

Na přání klienta umíme také nabídnout speciální OHŇOSTROJE NA MÍRU a zhotovené přímo na konkrétní oblíbený song!!

Bezpěčně a bez práce:Tyto ohňostroje jsou bezpečné a nemusíte je sestavovat. Stačí jen škrtnout zápalkou a začít se kochat nádhernými efekty, které uspokojí Vás, vaši rodinu, příbuzné, přátele i hosty. Ještě větší ohňostroj? Všechny naše sestavy jsou vybaveny dvěma zápalnicemi pro možnost propojení s další sestavou nebo efektem.

Jen to nejlepší: Všechny kompakty použité v těchto sestavách mají CE certifikát a pochází od renomovaných výrobců, jako je Klásek či Europyro.

Kontaktujte nás

Nejoblíbenější varianty ohňostrojů:

  • AD2456 - Ohňostrojná sestava 413 ran na jedno zapálení. Délka sestavy 6 a půl minuty. Výška efektů 35-40m, kalibr 20 mm. Sestava je složena ze 13ti kompaktů "Europyro". Pyrotechnika III.kat.
  • AD2022 - Cenově výhodná a oblíbená ohňostrojná sestava složená ze tří 100 raných kompaktů 2x profi collection 1, 1x profi collection 2a . Tyto sestavy jsou osazeny konektory, po jejichž spojení vznikne 300 raná sestava o délce trvání 5 minut na jedno zapálení. Pyrotechnika III.kat.
  • AD1919 - Ohňostrojná sestava 200 ran na jedno zapálení - mix efektů, létajících do výšky 25 - 50 metrů. Složena ze sestav Profi collection I a Profi Collection II. Délka trvání 3 minuty. Sestava má dvě zápalné šňůry pro propojení s další sestavou. Pyrotechnika III. třídy
  • AD1964 - Ohňostrojná sestava 144 ran na jedno zapálení, kalibr 20 mm. Výška efektů 35 metrů. Délka sestavy 2 minuty 20 sekund. Sestava má dvě zápalnice pro možnost propojení s další sestavou. Pyrotechnika II. kat.

  • Zde se podívejte na ukázku ohňostroje tvořeného na hudbu.