tematicke-svatby-liberec-svatby-na-klic

Naše svatební agentura Vera Marsalli jako jediná v Liberci nabízí také populární Tématické svatby, které si snoubenci mohou vybrat z naší nabídky, nebo také za námi přijít s vlastní konkrétní představou. Buďte originální – buďte sví...

Zařídíme veškeré potřebné formality, zajistíme místo konání venku i uvnitř, postaráme se o oddávajícího, hostinu, výzdobu v daném tématu, hudbu atd. Nebojte se nám svěřit Vaše sny a představy o tom jak by Vaše svatba měla vypadat!

Indická svatba je typická svou pestrostí barev, složení jídel, orientální vůní tyčinek, originálním tancem, ale i specifickými obřady a ceremoniály. Pro většinu lidí je tato možnost jak ladit svoji svatbu spíše dekorativního rázu a inspirací, přesto však umíme zajistit kompletní službu včetně originální výzdoby, přes malování henou, zajištění typické indické muziky (harmonium, mrdanga, kartály, sitár), tanečnice, indická jídla a pití, ale třeba také původní indické oblečení pro nevěstu a ženicha. Pro věřící či praktikující hinduisty umíme zajistit originální svatební ohňový obřad, který provádí skutečný "bráhmana" dle původních hinduistických rituálů. Jsme schopni Vám případně zajistit také překladatele. Óm, swasti!